Laupäeva varahommik, termomeeter näitab 24 külmakraadi. Kell on just saanud 7.15 ja VLND fotograaf võtab peale trikisuusataja Timo Jeegri, et minna Sepa tänavale, aga seekord mitte hommikust sööma, vaid pildistamise jaoks ettevalmistusi tegema. Sellel laupäeval tehti Sepa tänaval Waldorflasteaia hoovis mängimise asemebackflippi.

IMG_4176 IMG_4183 IMG_4190

“Sepa tänav on mulle silma jäänud just oma agulistiilis majadega ning see onn puu otsas, see on lihtsalt üks ägedamaid asju Viljandis,” ütles Jeeger. “Vähemalt fotole lisab see erilise efekti.” Ta lisas, et just selles samas hoovis, selle sama puu läheduses, on mees teinud elu esimesed sammud ning osati jäigi just seetõttu hoov võttepaigana silma. “Ja nüüd tegin samas hoovis ning sama puu pealt saltot. Äge mõelda ju,” ütles Jeeger.

Tšeki seda behind the scenes videot, mille Andreas Martin Reili valmis tegi!

IMG_4196 IMG_4228-2

4 tundi kickeri ehitamist, tund muudele ettevalmistusele ning pärastlõunaks oligi pilt tehtud. “Ehitada oli sel korral raske, sest -24 kraadi tähendab, et lumi on nagu suhkur. Aga hüppe ehitamiseks on vaja sulalund,” rääkis Jeeger. “Õnneks sel korral olid naabrid lahked ning nii me naabruskonna majadest kanistritega vett tassimas käisimegi,” täpsustas kogu ettevõtmise fotograafina kaasa teinud Kris Süld.

IMG_4144-2 vlnd

Aitäh!

Fotograaf: Kris Süld
Suusataja: Timo Jeeger
BTS assistent: Andreas Martin Reili
Aitäh, Simon Lukka, Cramo Viljandi ja Vanaisa.