Boom! September on käes ja Viljandi elab sügisrütmis. Tudengid on linnas, kool käib ning kõik tiksuvad oma rutiini. Aga Viljandi rutiin on teistsugune – Viljandi rutiin on 2 eriti badass sündmust ühel nädalal.

Just! Järgmise nädala tõmbab päriselt käima 16. septembril Ewert and The Two Dragons‘i live-kontsert Pärimusmuusika aidas ning lõppakord nädalale pannakse Viljandi Music Walki poolt Epliku, Gorõ Lana, Leikki ja paljude teiste peavoolust mööda ujuvate Eesti (üks on välismaalt ka) artistidega. Ooojaaa! See pole tavalise väikelinna argipäev – see on freakin’ Viljandi! Ja kuna VLND teab, et teile kõigile nii jõhkralt meeldivad need sündmused, siis loosime teie kõigi vahel välja võimaluse minna ühele neist üritustest TA-SU-TA. Tasuta. Ilma rahata. Meie abil. Sest ühtlasi on ju ka Viljandi linna sünnipäev!

“Oot, aga mida ma tegema pean, et võita?”

Ära muretse, see on lihtne.

1. Sheeri seda lugu siin oma sõpradega Facebookis ja ära unusta VLND lehele pöialt visata. (VLND Facebooki lehelt saad otse “Share” vajutada ju!)

2. Kommenteeri VLND lehel täpselt sama loo alla MIKS ON VILJANDI MAAILMA PARIM LINN? See ei ole ju raske küsimus – Sa raudselt leiad midagi, mis Sulle siin meeldib. 

3. Jää ootama 15. septembrit, sest just siis selguvad  võitjad.

Jah! Me loosimegi välja pileti Sulle ja ühele Su sõbrale, et saaksite koos minna ja Viljandi rutiini nautida, sest nagu me kõik teame, siis in the end there’s only love! Sügis ruulib!

IMG_1196