IMG_5307 IMG_5339 IMG_5512

Eh! Oleme taaskord sellel lainel, et kui ise ei tee, siis ei tee mitte keegi. Ja VLND tegi ära ja seekord koos heade koostööpartneritega üle Eesti. VLND koostöös E-piima, MTÜ Eesti Laste Heaks ning Eesti Rannajalgpalli Liiduga rajas Viljandisse FIFA reeglitele vastava rannajalgpalliväljaku! Ja mitte ainult – kevadel on kahasse Viljandi linnaga oodata terviklahendust koos tribüünide ning muu vajalikuga.

IMG_5311 IMG_5327 IMG_5332

Ka tänane avamine kulges nelja avamisega seotud osapoole osavõtul ning lisaks poolpidulikule avatseremooniale said Viljandi noored vutisõbrad koos Eesti rannajalgpalli koondise meestega treenida ning hiljem toimus ka sõpruskohtumine alias näidismatš Viljandi JK Tulevik ’99 ja Schöttli Keskkonnatehnika vahel.

“Tõime väljaku ellu peamiselt ikka seetõttu, et Viljandi noortele ja lastele ning spordihuvilistele luua võimalusi mitmekesisemaks vaba aja veetmiseks”

Sa küsid miks? Tõime väljaku ellu peamiselt ikka seetõttu, et Viljandi noortele ja lastele ning spordihuvilistele luua võimalusi mitmekesisemaks vaba aja veetmiseks, lisaks saab loodud rannavutiväljakust kasu ka Viljandi JK Tulevik, kes saab hakata samal väljakul aeg-ajalt teistsuguseid trenne tegema ning suudab pakkuda mitmekülgsemaid treeninguid. Ja käsipallurid võidavad ka! Kuidas? Juba mitu aastat pole suvel Viljandis liival käsipalliturniire peetud, aga ehk nüüd hakatakse? Loodame siiralt, et väljaku olemasolu tekitab ka rohkem huvi noortel alaga tegelema hakata.

IMG_5357 IMG_5371 IMG_5396 IMG_5423Meie igatahes hakkame töötama selle nimel, et 2016. aasta suvel Eesti Rannajalgpalli Liidu poolt loodavas Suveliigas kaasa lüüa. Tunned huvi? Kirjuta meile yo@vlnd.ee ja teeme koos ära!