Sel nädalavahetusel on Viljandis toimumas vähemalt kaks väga vinget sündmust, millest mitte osa võtmine oleks lausa patt!

  • Velokulg– Viljandi gümnaasiumi õpilasesinduse ja Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia koostöös käima lükatud jalgrataste ühissõit, mille käigus tehakse üheskoos jalgratastel mõnusalt rahulikus tempos meie kaunile kodulinnale ring peale. Rattad lükatakse liikuma Viljandi gümnaasiumi eest täna, reedel 22. mail kell 19, sõit lõpetatakse Viljandi lennukitehase juures, kus toimub osalejate mõnus ajaveetmine hea muusika saatel. Osaleda võivad kõik! Mis võiks olla veel toredam heast seltskonnast, jalgrattaga sõitmisest, ja seda kõike Viljandis!
  • Laupäeval kell 12 proovib seltskond VIljandi entusiaste korda saata aga midagi eriti võimast, nimelt maailmarekordit rohkem kui 30 kilomeetri kõrgusel maapinnast. StratosChem nimeline projekt on Viljandi noorte poolt 2014. aasta detsembris algatatud idee, mille eesmärk on viia kosmose piirile, stratosfääri – umbes 30-40km kõrgusele, GoPro kaamerad ning maailma esimene nii kõrgel sooritatav Elevandi hambapasta katse. Kuidas nad seda teevad? Vaata kohe SIIT järele. Kas katse ka õnnestub? Loodame! Aga Sinul tasub kindlasti laupäeval ise üle kaeda – meie igaljuhul hoiame pöialt!

Velokulg ja Stratoschem on Viljandi noorte kätetöö, meie oma tegijate projektid, mille õnnestumistele VLND kaasa elab ja kindlasti ka kohal on, et meeldejäävaid sündmusi jäädvustada ja seda ka meie veebilehel jäädvustada! Kohtume nädalvahetusel Viljandis!