Noortebändide konkurss BÄM on aasta-aastalt arenenud koos enda loojate ja läbiviijatega. Sündmus sai oma alguse pelgalt ühe kooli võistlusena, seejärel kasvas maakonda, tänaseks on jõudnud vabariiki. Kuhu edasi? Meie üks põhilisi eesmärke on alati olnud koostöö, eelkõige erinevate toetajatega, aga ka adressaadiga, kuhu me piletitulu anname. Tasub veelkord mainimist- 7 aastat ei ole BÄM toonud tulu ühelegi korraldajale. Kui tekib ülejäägioht, tõstame kvaliteeti. Elus on asju, mida ei saa rahas mõõta. Kuigi mis seal salata, tuhanded eurod heategevust  on ju siiski rahaline mõõde, mis pakub rahulolu.

Aeg on järjekorras seitsmes BÄM välja kuulutada!

BÄM 2016 toimub 5. veebruaril 2016 kell 19 Viljandi Pärimusmuusika aidas!

bam2012

Mis on uut?

Seoses võimaliku koostööga Noortebändi konkursiga muudame “koolibändi” definitsiooni veidi leebemaks- võistleva bändi liikmetest vähemalt üks peab õppima üldharidus/kutse/kõrgkoolis.

Aga mis kõige tähtsam- BÄM hakkab kinkima unistuste päevi. Ehk siis, esmalt pakume osalevatele bändidele ja külalistele unistuste õhtu hea muusikaga, seejärel annetame sissepääsuks tehtud annetused organisatsioonile SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev, kes korraldab raskelt haigetele lastele nende unistuste päeva. Eriti lahe on see, et BÄMi eeldatav piletitulu ei toeta sel aastal ühte konkreetset last, vaid toob rõõmsa sündmuse päris mitmele vahvale põnnile või noorele.

BÄM 2016, nagu ka kõik varasemad aastad, on eelmisest aastast kvaliteedi osas sammu võrra parem. Püüame teha omalt poolt kõik, et ka sel aastal nii oleks, seda nii lava ees kui lava taga olijate jaoks. See tähendab, et tegelikult on uut veel nii mõndagi, mida aga kohe täna välja rääkida ei saa. Stay tuned!

 

Aga nüüd? Kibekähku registreerima. Kes ise ei registreeri, jagab sõpradele, sest ajaraamistikku mahtumiseks on konkursil osalevate bändide arv piiratud. Registreerida tuleb kohe nüüd ja täna.

LINK: http://goo.gl/forms/61J0Qo4tCi