Jaaa! Täna õhtul saab juba legendistaatusesse tõusnud Viljandi raamatukohvikus Romaan kuulda selle vabariigi kõige vingema bassimuusikale keskendunud plaadifirma Kelder uue plaadi esitluskontserti!

Tänaseks juba kaheksa aastat bassimuusikat viljelenud plaadifirma irmutas 14. novembril elektroonilisest muusikast läbiimbunud kogumikalbumi “Keldrist kõlab trummi ja bassi vol. 2,” kus saab kuulata 30 erinevat lugu. Album on tervik, läbi mille saab ring peale tehtud kogu Eesti dnb-maastikule..

Romaanis hakkab korralik dnb-möll pihta täna kell 23.00

Romaanis hakkab korralik dnb-möll pihta täna kell 23.00 ning  lavalaudadele astuvad sellised tegijad nagu Audioholic, HeadRead, Insect ja Thing. Pileti eest küsitakse 3 eurot ning see läheb Keldri uue vinüülplaadi tegemise fondi. Väärt pidu, mis?

Mis on Kelder? Kelder on sõpruskonnast kokku pandud label, mis on 8 tegutsemisaasta jooksul andnud välja 6 erinevat reliisi. Nad on kamp muusikaentusiaste, kellele meeldib mängida plaate, korraldada pidusi ning teha netiraadiot ja seda kõike missiooniga levitada head Eesti muusikat ning tutvustada noori välismaa muusikuid Maarjamaal!

Rohkem infot sündmuse kohta leiad siit! 

Plaadi saad osta siit!