Oled Sa mõelnud, et tahaksid täiesti võõras seltskonnas õhtust süüa ja seda kohas, kus Sa pole ehk varem kunagi käinud? Ei, mitte restoranis, vaid kodus! Sul on nüüd see võimalus, sest Viljandi koduõhtusöökide sari viib su kodudesse sööma! Äge ju!

Oktoobrikuu keskel alguse saanud koduõhtusöökide sari on tänaseks maha potsatanud kolmes Viljandi kodus ning juba varsti plaanivad nad ühe järjekordse Viljandi kodu võõrast rahvast täis tuua.

IMG_7458Korraldaja Gea Melini sõnul alustasid nad – korraldustandem Gea Melin ja Annika Aru – koduõhtusöökide korraldamist esiteks seetõttu, et Viljandis on peale nende endi koduköökide veel palju teisi inspireerivad kodukokkasid ja toiduarmastajaid, kelle igapäevased maitsed võiksid teiste linlasteni jõuda. “Teiseks, Viljandi on piisvalt väike linn, et üksteisega selles linnas paremini tuttavaks saada ja läbi toidu paistab see suurepäraselt õnnestuvat,” lisas Melin.

Koduõhtusöökide korraldamise idee kusjuures tuli Annika elukaaslaselt Veiko Vihmannilt, kes leidis, et sedalaadi formaat on Viljandis veel teostamata, aga vääriks kindlasti teoks saamist. “Ja meie Geaga korraldasime Veiko idee ära,” rääkis Annika ning lisas, et Veiko ise pole veel ühelegi õhtusöögile jõudnud!

Kolmandat koduõhtusööki võõrustas perekond Trochynskyi, kes jäi kogemusega väga rahule. “Oli lahe kogemus vastu võtta inimesi, kes polnud meil kunagi varem külas käinud ning üht osa inimestest ei tundnud me üldse,” kirjeldas Terje Trochynskyi oma elamust.

IMG_7410Ja kohavalik? Selle kohta ütles Gea Melin, et seni on tuginetud puhtalt linnalegendidele. “Kus on kuulda, et head maitsed on nii mõnegi külalise ära võrgutanud, seal oleme ka meie. Ja kui veel mitte, siis varsti kindlasti,” rääkis Melin.

Seega, viljandlased, olete te valmis külalisi võõrustama? Kui jaa, siis rohkem infot leiate Koduõhtusöökide Facebooki lehelt!

IMG_7414