VLND veebisait on tänaseks tegutsenud kõigest mõne nädala, aga uskuge või mitte, igapäevasest unikaalsete külastajate arvust rääkides oleme täna sealmaal, et saame uhkustundega öelda- sadadest on saanud tuhanded!

Miks see oluline on? Esiteks, see näitab, et VLND on leidmas oma kohta. Me püüame igapäevaselt märgata seda, mis tavaliselt laiemale üldsusele võib märkamatuks jääda, me püüame ühendada Viljandit ja tema noori (aga miks mitte ka teist ja kolmandat noorust) ajama ühtset asja linna heaolu arenguks. Teiseks aga lükkab see ümber arusaama, et inimesi ei huvita see, mis nende ümber toimub. Eelkõige on sellist juttu kuulda noorte kohta. Jama! Neid, keda huvitab, on piisavalt, et üheskoos midagi ära teha.

Me püüame ühendada Viljandit ja tema noori (aga miks mitte ka teist ja kolmandat noorust) ajama ühtset asja linna heaolu arenguks.

Selleks, et veelgi kasvatada haaret ja suurendada kvaliteeti, tahaksime me alandlikult röövida umbes 30 sekundit kuni ühe minuti SINU ajast, hea lugeja. Nimelt on SIIN pisikene küsitlus, mis peaks meile andma veidi tagasisidet, kes on need inimesed, kellele meie kirjutised korda lähevad.

Väike klõps SINU poolt, suur kummardus MEIE poolt! Aitäh!