Mis on sarvesaiavõnge, Sa küsid? Ka meie ei oleks osanud enne eilset hommikut sellele küsimusele ammendavalt vastata, aga niipea kui Carameli pagariärisse astusime, teadsime, et see seal on croissant-vibe. Autentne Viljandi sarvesaiavõnge. Mida see siis tähendab?

IMG_3951

Viljandis on omajagu tordimeistreid, pagareid, pagariärisid ning häid toidukohti, igaüks oma nägu ja tegu, ja meile meeldivad nad kõik, sest igaühes neist on midagi unikaalset, midagi nostalgilist ning armastusväärset.

Autentne Viljandi sarvesaiavõnge ongi just see, mis Sind Carameli astudes tabab.

Aga me armusime sügavamalt Carameli. Mitte, et meile eriti saiakesed oma olemuselt meeldiksid. Üldse mitte seda! Pigem hindame sealsete inimeste südikust ning tahet pakkuda ägedat ja arenevat keskkonda. Tõde on see, et oleme ka varem Carameli sisse astunud, aga sealt veidi teiste emotsioonidega väljunud, kuid vahepealse ajaga on sealne olustik kõvasti mõnusamaks muutunud: ägedad toolid, lauad, valgustused, mandariinipuu ja loomulikult nisujahutoodetest lookas letid. See kõik sobib! Ja et me ei unustaks – seal pakutakse ka väga kvaliteetset kohvi!

IMG_3930 IMG_3924

Autentne Viljandi sarvesaiavõnge ongi just see, mis Sind Carameli astudes tabab. Sa saad osa mõnusast ning harjumuspärasest kohvikutundest, milles segunevad saiakeste ning kvaliteetse kohvi (see ei ole nali – Coffee People kohvioad ilutsevad nii kohvitassis kui letil) lõhnad ning seda toetab välismaise atmosfääriga kohvikuruum. Väga vinge!

Ka Carameli inimesed ise kinnitavad, et nende suurimaks rõõmuks ja missiooniks on pakkuda Viljandi inimestele puhtast looduslikult toorainest hõrgutisi, millesarnaseid väidetavalt Viljandis varem saada pole olnud.* “Meil on puhas Eesti või, piim, vahukoor, mitte transrasvad ja poolfabrikaadid,” kinnitavad eestvedajad.

Võta sõbrad kaasa, telli saiakesed ja kohv, rääkige juttu ning lugege koos Sakalat. See ongi see Viljandi!

*(VLND andmetel saab puhast Eesti kraami ka Rohelise maja kohvikust!) 

IMG_3986IMG_3998IMG_3981IMG_3962 IMG_3955IMG_3919IMG_3921IMG_3934

Caramel Facebookis

#tehnikatänav