Tere, head tänased ja homsed viljandlased!

Järjekordne VLND omaloomingu-esseekonkurss on läbi! See on äge, kui palju on viljandlasi (ja sel aastal ka muu kandi inimesi), kes armastavad Viljandit, kes tahavad sellest linnast rääkida, kes mõtlevad kaasa. Konkursile laekus ka kriitilisi töid, mida oleks paras saata meie linnajuhtidele nuputamaks, kuidas noori pärast kooli lõpetamist Viljandis hoida. Žürii liikmed on üht meelt – käesoleva aasta tase oli kõvem kui eelmisel.  Iga osaleja väärib kahtlemata tähelepanu ning äramärkimist. Aitäh kõigile, et osalesite. See tähendab meile palju.
Aga ilma pikema jututa kordame: sel korral oli võitjate valimine erakordselt raske, sest tööd oli väga eriilmelised. Ja see ei ole lihtsalt sõnakõlks. Hääled jagunesid võitja osas pooleks, mistõttu žürii otsustas anda välja kaks esimest kohta.
1. koht – Sandra Audova ja Taavet Kutsar
2. koht – Kirke Siimso
3. koht – Madis Kirsman
Eripreemiatega saavatud pärjatud Hanna Kerstina Kartau, Liisa Kiis ja Grete Sarapik.
Võitjate vahel läheb jagamisele suurem hulk auhindu, mille osas võtame võitjatega eraldi ühendust.
Žüriisse kuulusid Sakala peatoimetaja Hans Väre, stsenarist ja ajakirjanik Gert Kiiler ning VLND eestvedajad Kris Süld ja Toomas Koitmäe.
 
VLND tänab ning kohtumiseni uuel konkursil! Ja kes tunneb pakitsust kodulinnast tihedamini kui kord aastas kirjutada, võtke meiega ühendust, aitame selle mure vastu lahendust leida!