Uus rattapump.

Paneel Rohelise Maja kohvikus.

Erakordse osalejatearvuga öö-orienteerumine.

Eesti esimene kivi-paber-käärid meistrivõistlus.

Ja armastatud päikeseküllane Velokulg.

Ehk meil toimus gümnasistide nädal.

Nii tagasiside kui kõhutunde põhjal tundub mulle, et gümnasistide nädal oli äärmiselt õnnestunud. Viljandi õhtud olid inimesi täis – nii lapsi, noori kui täiskasvanuid.

Kes on selle kõige taga? Kes on selle taga, et meil oli nii rõõmuküllane ja aktiivne nädal? Kes tegi meie tavalise koolinädala nii lahedaks? Õpilasesindus! Koos väikese abiga muidugi.

Arvan, et oleks õige aeg tänada kõiki neid inimesi. Inimesi, kes ise, omast vabast tahtest veetsid magamata öid ja pidasid tundide kaupa koosolekuid ning kulutasid närve. Lihtsalt selleks, et teha rõõmu Viljandi inimestele. Kindlasti väärib eraldi tähelepanu veel Juhan-Mart Salumäe, kes noori kogu aeg nii nõu kui jõuga toetas ja muretses. Ja Kris Süld, tänu kellele kivi-paber-käärid üldse toimuda sai. Meie õpilasesindus tahab tegutseda ja tahab tulla uute ideedega, teha ka asju, mida varem pole tehtud, ja seda väsimatult. Kuid selleks, et õpilasesindus saaks nii vinge olla, on vaja aktiivseid linnaelanikke, kes uute asjadega kaasa tuleks. Kindlasti on vaja tänada ka Viljandi linna, kes on loonud keskkonna, milles noored tunnevad end inspireerituna.

  Seega Viljandi Gümnaasiumi õpilasesindus ja Viljandi noored – aitäh!