Viljandimaal on mitmeid toredaid paiku, mida on (soojadel) suvekuudel eriti mõnus uudistada. Nüüd on aeg tolmukiht piknikorvilt ära puhuda, kokku koguda üks tore seltskond ja oma sammud Tääksi järve suunas seada. Nii nagu eelmisel aastal sai seal mõnusalt Paabli saatel jalga keerutada, siis ega seegi aasta alla saa jääda. Juba sel neljapäeval kostitavad oma muusikaga kõiki kohale tulnuid Mari Kalkun ja sõbrad.

Sõbrad, kelle Mari endaga sel korral lavale kaasa võtab, on Triin Arak, Karoliina Kreintaal, Tanel Kadalipp ja ka Jaapani trubaduur Mami Sakurai. Kalkun lubab külastajatele pakkuda nii midagi head ja tuttavat oma kahelt esimeselt plaadilt kui ka värskemaid palu.

Ahjaa, lugemise vahepeale tasub käima panna see mõnus promovideo!

Lisaks mahedale muusikale pakub Nõlvaku talu rahvas kõikidele muusikasõpradele enda valmistatud küpsetisi ning kõik saavad ühislauale ka oma piknikukorvist head ja paremat juurde lisada. Kokku tõotab tulla üks päris maitsev peolaud.

Kui kõht liiga täis pugitud saab, võib end tagasi suvevormi viia mängides erinevaid murumänge või miks mitte ka Tääksi järves sulistades. Mugavamatel on võimalik ka lauajalgpalli mängida. Ühele mõnusale Eesti suveõhtule kohaselt ei puudu ka lõke, mille paistel end peale muru- ja veemänge soojendada. Mis võiks veel mõnusam olla, kui suvisel ajal järve ääres head muusikat (miks mitte ka seltskonda) nautida!
Kuidas kontserdipaika jõuda? Näiteks autoga või selle variandi puudumisel Viljandist ja Võhmast bussiga nr 59. Olemas ka võimalus telkida või jalga puhata Tääksi külalistemajas. Sissepääs on annetuslik. Meie igaljuhul soovitame minna ja nautida!