Mis on VLND?

VLND on 2015. aastal hoo sisse saanud Viljandist hoolivaid inimesi ühendav täheühend. Me veame õhinapõhist veebiajakirja. Me turundame enda võimaluste piires Viljandit, tehes läbi VLND brändi kasvatamise meie kodulinna ägeduse tuntuks nii Eestis kui välismaal. Me veame sotsiaalmeediat. Me pildistame. Me filmime. Me kirjutame. Me toome teieni VLND toodangut, et levitada sõnumit sellest maailma parimast linnast koos inimestega väljapoole.

AGA. VLND mõiste on ka laiem. See on Viljandi uuendusmeelsuse ja noortepärasuse sümbol. Kõik need inimesed, kes armastavad Viljandit, on killuke VLND-d. Sest ainult kogukonna peal VLND püsti seisabki.

 

VLND autorid on taotluslikult enamasti anonüümsed. Me ei taha, et seda õhinapõhisust kurjasti ära kasutatakse, et lugude meeldivus oleks seotud autori isiku meeldivusega, et vältida sildistamist ja anda kõigile võimalus. Nii on fookus õiges kohas – Viljandil.

 

 

Kui tunned, et…..

….Sul on midagi öelda või näidata, kirjuta julgesti!

…tahad Viljandis, aga miks mitte ka Eestis, midagi vahvat korda saata, aga puudub meeskond, kellega unistus teoks teha, kirjuta!

….Sinu ettevõte soovib VLND-ga koostööd teha, võta julgesti ühendust!

…väärime materiaalset tuge lehe üleval hoidmiseks, anna meile sellest teada!

…hea asi vajab head sõna, ära jäta mõtteid enda teada ja jaga seda meiega!

Sinu mõtted saavad vastuse, kirjutades aadressil yo@vlnd.ee

 

PS. Ole mõistev. Kahjuks on meie ressursid ja võimekus piiratud ja kõik koostööpakkumised (mida tuleb igapäevaselt) ei saa reaalsuseks. Aga me anname endast parima!